Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Agnieszka Jabłońska przedstawia bezpłatny poradnik dla Rodziców pt.:

Jak szybko 
zaprojektować pokój swojego dziecka?
Poznaj metodę 6 kroków!

Dzięki temu bezpłatnemu poradnikowi dowiesz się m.in.:

 

  • Aranżacja pokoju dziecięcego rodem z pinteresta - tak, z moim ebookiem to możliwe w Twoim domu już w zaledwie 4 tygodnie!

 

  • Jakich 7 największych błędów popełniają rodzice podczas projektowania pokoju dziecięcego? - Unikaj ich, a zaoszczędzisz pieniądze i czas oraz uszczęśliwisz swoje dziecko.

 

  • Autorska metoda 6 kroków - dzięki moim wskazówkom w zaledwie 4 tygodnie możesz podarować dziecku jego wymarzony pokój, podążając profesjonalnym procesem projektowym.

 

  • Historia prawdziwej re-aranżacji dwóch pokoi dziecięcych - przekonaj się sam, jak moja autorska metoda projektowa w ciągu jednego miesiąca odmieniła życie jednej z mam i jej dzieci, bo otrzymały swoją wymarzoną przestrzeń do relaksu i zabaw

Pobierz darmowy ebook

Tak, pobieram bezpłatny ebook!

Autorka:

Agnieszka Jabłońska

Architektka pokoi dziecięcych

Jestem absolwentką Projektowania Architektury Wnętrz w ASP im. W. Strzemińskiego w Łodzi. Inspiracje architektoniczne czerpię z licznych podróży i studiów w Japonii oraz z obserwacji mojej córki.

Regał dziecięcy w stylu Montessori mojego projektu miał przyjemność zaprezentowania się na wystawie  "Młodzi na Start" podczas festiwalu Gdynia Design Days 2022.

Pomogłam już dziesiątkom rodziców i dzieci w zaplanowaniu ich wymarzonej, idealnej przestrzeni.

Prowadzę bloga z poradami wnętrzarskimi dotyczącymi pokoików dla dzieci.

Jestem obecna w wielu SM, a na moim fanpage'u na Facebooku zgromadziłam już ponad 700 obserwatorów.

Poznaj opinie osób, które skorzystały z moich usług projektowych dla dzieci:

Współpraca z Panią Agnieszką przebiegła na najwyższym poziomie. Bardzo wyrozumiała i cierpliwa. Podpowiadała i doradzała jak wykorzystać przestrzeń. Dzięki niej nasze „stare” pokoje zmieniły się w nowe i funkcjonalne pomieszczenia w których chce się spędzać czas 

Piękne i funkcjonalne projekty wnętrz ale także świetny kontakt z Panią Agnieszką, która doradza cierpliwie wysłuchując pomysłów inwestora 😀

Bardzo polecam!!! Projekty skierowane dla dzieci i ich potrzeb, funkcjonalna przestrzeń i nowoczesny look.

Nie zwlekaj, pobierz poradnik i odmień pokój swojego dziecka!